Suplování:   Čtvrtek 1.10.2020 (2. týden 36. sudý)

datum výpisu: 1.10.2020 (10:21)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hýbnerová Anna

-

-

..

..

Smá

Rih

-

-

-

-

-

Prošková Martina

-

-

-

                 

Peleška Petr

           

..

..

..

..

-

-

Špetová Yvona

-

Kra

Kra

Zih

-

-

-

-

-

-

-

Zach Pavel

-

Šá

Šá

Šá

Šá

Šá

Šá

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

A01a

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártíková Daniela

5.hod

supl. (Hyb)

DCR

PLD2 (A2)

(A33)

 
 

7.hod

přesun <<

DCR

PBD1 (A2)

(A31)

z (23.9. 4.hod)

Borusík Marek

3.hod

přesun <<

FYZ

PLD2

(AS1)

z 30.9. 1.hod

Buchtová Gabriela

2.hod

přesun <<

CJL

PSD2

(B12)

z 30.9. 7.hod

Doudová Alena

7.hod

přesun >>

CHE

PBD1

 

na 23.9. 2.hod

Krausová Soňa

2.hod

změna

ANJ

PG4A (A1)

(A11)

 
 

2.hod

spojeno (Špá)

ANJ

PG4A (A2)

(A11)

 
 

3.hod

změna

ANJ

PG4A (A1)

(A11)

 
 

3.hod

spojeno (Špá)

ANJ

PG4A (A2)

(A11)

 

Prokopcová Ilona

1.hod

supl. (Špá)

ANJ

PSD4 (A1)

(A32)

 

Říhová Romana

6.hod

supl. (Hyb)

ANJ

PLD2 (A2)

(A33)

 

Smětáková Radmila

4.hod

supl. (Hyb)

PRE

PLD2 (A2)

(A33)

 

Šleglová Helena

1.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

1.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 
 

2.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

2.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 
 

3.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

3.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 
 

4.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

4.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 
 

5.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

5.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 
 

6.hod

změna

PRA

PLD3 (A2)

(A25)

 
 

6.hod

spojeno (Zac)

PRA

PLD3 (A1)

(A25)

 

Šneberger Jan

1.hod

změna

DOV

DP3

(A41)

 
 

2.hod

změna

SIV

DP3

(A41)

 
 

6.hod

přesun >>

DOV

DP4

 

na 30.9. 2.hod

Žihlová Dita

4.hod

supl. (Špá)

DAL

PSD2

(B12)

 

Změny v rozvrzích tříd:

DP1

8.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pel)

 

9.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pel)

PBD1

7.hod

DCR

A2

(A31)

přesun <<

Bártíková Daniela

z (23.9. 4.hod)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 23.9. 2.hod

PLD2

3.hod

FYZ

 

(AS1)

přesun <<

Borusík Marek

z 30.9. (St) 1.hod

 

3.hod

DAL

   

odpadá

 

(Hyb)

 

4.hod

PRE

A2

(A33)

supluje

Smětáková Radmila

(Hyb)

 

5.hod

DCR

A2

(A33)

supluje

Bártíková Daniela

(Hyb)

 

6.hod

ANJ

A2

(A33)

supluje

Říhová Romana

(Hyb)

PSD2

2.hod

CJL

 

(B12)

přesun <<

Buchtová Gabriela

z 30.9. (St) 7.hod

 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(Hyb)

 

4.hod

DAL

 

(B12)

supluje

Žihlová Dita

(Špá)

DP3

1.hod

DOV

 

(A41)

změna

Šneberger Jan

 
 

2.hod

SIV

 

(A41)

změna

Šneberger Jan

 

PLD3

1.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

1.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

 

2.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

2.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

 

3.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

3.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

 

4.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

4.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

 

5.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

5.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

 

6.hod

PRA

A2

(A25)

změna

Šleglová Helena

 
 

6.hod

PRA

A1

(A25)

spojí

Šleglová Helena

(Zac)

DP4

6.hod

DOV

   

přesun >>

 

na 30.9. (St) 2.hod

PG4A

2.hod

ANJ

A1

(A11)

změna

Krausová Soňa

 
 

2.hod

ANJ

A2

(A11)

spojí

Krausová Soňa

(Špá)

 

3.hod

ANJ

A1

(A11)

změna

Krausová Soňa

 
 

3.hod

ANJ

A2

(A11)

spojí

Krausová Soňa

(Špá)

PSD4

1.hod

ANJ

A1

(A32)

supluje

Prokopcová Ilona

(Špá)

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Pel)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Pel)

 

Zpracováno v systému Bakaláři