• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Zúčastnili jsme se Technické olympiády Plzeňského kraje 2021

Zúčastnili jsme se Technické olympiády Plzeňského kraje 2021
Zúčastnili jsme se Technické olympiády Plzeňského kraje, kterou v rámci podpory technického vzdělávání mládeže vyhlásil Plzeňský kraj pod záštitou hejtmanky Plzeňského kraje doc. PaedDr. Ilony Mauritzové, Ph. D.


Ze dvou přihlášených týmů nakonec za naši školu vytrval s vypětím všech sil a koronavirem v zádech jen jeden, a to s prací „Parkovací asistent jinak“. Nepřízeň doby nám komplikovala práci, ať už od problematických nákupů až po několik schůzek, které jsme z důvodu bezpečnosti absolvovali někdy i venku na čerstvém vzduchu.

Soutěž tentokrát probíhala kombinovaně v off-line režimu (kdy byl vyroben model a natočeno prezentační video) a následně 11. 2. 2021 v on-line režimu, kdy odborná porota kladla soutěžícím doplňující otázky. Vše probíhalo v Teamsech, na které už jsme si během distančního studia zvykli.

Podařilo se nám obsadit jedno ze čtvrtých míst, a kromě toho, že jsme na naše žáky patřičně hrdí, si odnesli ze soutěže i peněžitou výhru.

Tímto jim ještě jednou děkujeme a gratulujeme k úspěchu. Poděkování musí patřit i všem, kteří tuto soutěž připravili, za skvělou organizaci a bezchybný průběh, bylo to pro všechny velmi zajímavé. Doufáme, že se budeme moci za rok v lepších časech opět účastnit.

Kalendář akcí

květen   2021
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

  • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 371 657 111, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  |  Prohlášení o přístupnosti
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.