• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Soutěžili jsme s Ferdusem

Soutěžili jsme s Ferdusem
Naše škola se zúčastnila soutěže „Vyfoťte se s FERDUSEM“. Cílem byly nejen fotografie v autoservisech, ale i exkurze a navázání kontaktů. Prakticky všude jsme našli naše bývalé žáky - jako již zkušené diagnostiky či vedoucí autoservisů.


Taková setkání jsou velice přínosná po všech stránkách, neboť jak říkal Jan Werich: „Přátelství je součást lidského štěstí“. Žáci nezapomněli prezentovat ani svoji školu, a tak do písmene D zakomponovali logo školy a do písmene U logo Bosch. „Proč zrovna do písmen D a U?“ zvědavě jsem se jich dotázal. „To je jednoduché, D značí náš domov, naši školu a U znamená union - spojení s Bosch.“ Mají pravdu, protože od Bosch máme spoustu skvělé diagnostiky a také jejich školitelé jsou nám oporou. Dokonce současný generální ředitel a jednatel Bosch Group ČR, SR pan Ing. Milan Šlachta MBA je bývalý žák naší SPŠD. Ostatně nedávno s ním byl krásný rozhovor na stránkách MF Dnes, kde výstižně říká, že dnešní doba ukázala, jak je vše pomíjivé a jak důležité je i to, že si lidé stále umí pomáhat. Jsme na přátelství SPŠD- BOSCH patřičně hrdi.

Jan Šneberger

Kalendář akcí

únor   2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

  • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 371 657 111, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  |  Prohlášení o přístupnosti
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.