• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Do soutěže s FERDUSEM a s dopravní průmyslovkou v Plzni

Do soutěže s FERDUSEM a s dopravní průmyslovkou v Plzni
Už se vám někdy při pondělku ráno stalo, že máte pocit, že vše pozitivní o čem slyšíte se zrovna netýká místa, kde žijete? Že co prožíváte pondělní ráno, je daleko od představy štěstí? Cítili jsme se tak do té doby, než do třídy vkročil náš učitel Diagnostiky Ing. Šneberger s krátkým sdělením: „ Kluci, škola je přihlášena do soutěže s Ferdusem, půjdeme do světa“

Všichni jsme ožili. „Ale není to jen tak, musíte vyrobit plakát, s tím se vyfotíme v nějakém pěkném autoservisu a fotka bude ve sborníku FERDUSU a také na stránkách naší školy. Je to od FERDUSU skvělý nápad, vždyť nejen informace, ale i vizuální stránka utvářejí způsob vnímání lidí. Dali jsme se do práce a vytvořili poněkud nevšední plakát. Do loga FERDUS jsme zakomponovali do písmen D a U dvě malá loga BOSCH a naší školy SPŠD, abychom vyjádřili objektivitu a sounáležitost, protože ve škole měříme na technice BOSCH.

„Výborně, zvolal učitel Diagnostiky při pohledu na náš plakát. Tomu se říká kognitivní disonance, intuitivně cítíte, co je správné . BOSCH dává školám zdarma licenci ESI(tronic), je školám oporou. Také FERDUS teď nabízí otevřenou náruč školám svojí soutěží“

Jako první jsme navštívili autoservis AP- Auto Profi s.r.o. Plzeň. Středně velký, dobře vybavený servis. 3 zdviže, 3 mechanici, vynikající geometrie Hunter , diagnostiku používají Deplhi, Super – Vag. Velmi se jim líbila i naše BOSCH KTS 590, kterou jsme přinesli na oplátku ukázat. Dílenské prostředí čisté, mechanici usměvaví, řidičům je umožněn osobní přístup i rady ohledně pneumatik, ráfků, podvozku vozu a komplexní služby autoservisu Podle nových modelů aut v dílně jsme pochopili, že má důvěru i té nejnáročnější klientely.

Jako druhý jsme navštívili AUTOCENTRUM Zruč s.r.o., kde nás přivítal osobně majitel Ing.F.Wanka. Co můžeme očekávat, nám napověděly již recenze, přistupné na internetových stránkách: „ Majitel skutečný odborník se super přístupem…..nadstandartni ochota , slušnost , profi přistup , rychlost ! ! Tam se zákazník rád vrátí !“

„Vidět tu krásu a zemřít, nádherný servis, jen BOSCH mi tu chybí“ pronesl náš učitel. Ale jak se dozvídáme od Ing.Wanky, jsou novým servisem, původně především pneuservisem a postupně se vybavují. „BOSCH je vynikající technika, uvažuji o ní. Ale člověk si nesmí z věcí tvořit modlu, má zůstat vnitřně svobodný a otevřený všem dobrým nápadům. Vždyť i FERDUS je dobrá firma, je to český výrobce vybavení pneuservisů, ale zastupuje i italskou značku Fasep. Jejich technika prý funguje dobře “ nás překvapuje majitel svými znalostmi a slovy, která FERDUS jistě potěší.

16.2.2018
Studenti SPŠ dopravní , Karlovarská 99, Plzeň


Kalendář akcí

březen   2019
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

  • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 371 657 111, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.