• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Konzultační hodiny učitelů


Konzultační hodiny učitelů ve školním roce 2017/18 - areál Karlovarská


Titul Příjmení, jméno Lichý týden Sudý týden
Mgr. Bártíková Daniela Pondělí 14:30 – 15:30 Pondělí 14:30 – 15:30
Ing. Beneš Vladimír Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Ing. Benešová Jana Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Mgr. Buchtová Gabriela Pondělí 14:30 – 15:30 Úterý 14:30 – 15:30
Mgr. Dlabač Jiří Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Mgr. Dušková Jiřina Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
PaedDr. Fabianová Martina Středa 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Mgr. Felegy Blanka Úterý 7:00 – 7:55 Úterý 7:00 – 7:55
Mgr. Feřt Lukáš Středa 7:00 – 7:55 Středa 7:00 – 7:55
Ing. Fikrle Josef Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Mgr. Freiová Helena Středa 7:15 – 7:50 Středa 7:15 – 7:50
Ing. Hýbnerová Anna Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Mgr. Chmelík Josef Čtvrtek 14:30 – 15:15 Čtvrtek 14:30 – 15:15
Mgr. Chocholová Miroslava Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Ing. Jekielek Rostislav Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Ing. Jindřichová Jana Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Mgr. Kapic Ondřej Středa 7:30 – 7:55 Středa 7:30 – 7:55
Mgr. Königsmarková Soňa Středa 14:30 – 15:30 Středa 14:30 – 15:15
Mgr. Krausová Soňa Pátek 7:15 – 7:55 Pátek 7:15 – 7:55
Ing. Kubíková Marcela Pondělí 15:30 – 16:00 Pondělí 15:30 – 16:00
Ing. Kvitová Danuše Čtvrtek 14:35 – 15:30 Čtvrtek 14:35 – 15:30
Mgr. Lindová Pavlína Pondělí 7:15 – 7:55 Pondělí 7:15 – 7:55
Ing. Müller Miroslav Čtvrtek 7:15 – 7:55 Čtvrtek 7:15 – 7:55
Mgr. Nesnídalová Marcela Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Ing. Nováková Irena Pondělí 14:30 – 15:00 Pondělí 14:30 – 15:00
PaedDr. Pančiková Dagmar Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Mgr. Pecko Robert Pondělí 14:30 – 15:00 Pondělí 14:30 – 15:00
Mgr. Peleška Petr Úterý 14:30 – 15:00 Úterý 14:30 – 15:00
Ing. Pertlíček Jaroslav Pondělí 7:15 – 7:55 Pondělí 7:15 – 7:55
PaedDr. Pinker Alfréd Pondělí 6:30 – 7:00 Úterý 14:30 – 15:00
Ing. Plzák Jaroslav Středa 14:30 – 15:00 Středa 14:30 – 15:00
Mgr. Prokopcová Ilona Čtvrtek 7:30 – 7:55 Čtvrtek 7:30 – 7:55
Mgr. Pytlíková Bohumila Středa 7:15 – 7:45 a 14:30 - 15:00 + dle domluvy Středa 7:15 – 7:45 a 14:30 - 15:00 + dle domluvy
Ing. Richtr Vladimír Úterý 7:10 – 7:55 Úterý 7:10 – 7:55
Mgr. Roubal Roman Čtvrtek 14:15 – 15:00 Čtvrtek 14:15 – 15:00
Mgr. Říhová Romana Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Siegr Jaroslav Pondělí 7:15 – 7:55 Pondělí 7:15 – 7:55
Ing. Smětáková Radmila Čtvrtek 15:15 – 16:00 Čtvrtek 15:15 – 16:00
Ing. Šlapák Stanislav Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Ing. Šleglová Helena Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Ing. Šneberger Jan Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Mgr. Špetová Yvona Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Mgr. Šteklová Alena Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Ing. Švancar Václav ------------------------------------- Pátek 7:10 – 7:55
Mgr. Šulc Jan Dle domluvy se žáky Dle domluvy se žáky
Ing. Wagner Antonín Úterý 14.30 – 15:15 Úterý 14.30 – 15:15
Ing. Zach Pavel Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Ing. Žihlová Dita Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Mgr. Žižková Hana Pátek 7:30 – 7:55 + dle domluvy Pátek 7:30 – 7:55 + dle domluvy

Konzultační hodiny učitelů ve školním roce 2017/18 - areál Křimice


Příjmení a jméno Titul Lichý týden Sudý týden
Bočková Jana Mgr. St 14:25 - 15:25 St 14:25 - 15:25
Forejtová Jaroslava Ing. St 14:25 - 15:25 St 14:25 - 15:25
Havlíčková Blanka Mgr. St 14:30 - 15:30 Čt 14:25 - 15:30
Hrdlička Jan Ing. Po 14:20 - 15:10 Po 14:20 - 15:10
Janczinský Stanislav Ing. Pá 6:55 - 7:55 Pá 6:55 - 7:55
Kašpar Jaroslav Ing. Čt 14:20 - 15:10 -------------------
Kefurtová Michaela Mgr. Po 14:30 - 15:30 Út 14:30 - 15:30
Kovalská Romana Ing. Út 14:20 - 15:00 Út 14:20 - 15:00
Kroupová Valečková Věra Mgr. St 14:20 - 15:20
Pá 6:45 - 7:45
St 14:20 - 15:20
Pá 6:45 - 7:45
Mathesiusová Jaroslava Ing. Út 14:20 - 15:20 St 14:20 - 15:20
Mráček Antonín Ing. St 14:30 - 15:00 St 14:30 - 15:00
Pavelka Jiří Mgr. Út 14:20 - 15:10 Út 14:20 - 15:10
Pavlíčková Hana Ing. St 14:20 - 15:05 St 14:20 - 15:05
Pelech Josef Ing. --------------------- St 7:00 - 8:00
Rendlová Miloslava Mgr. St 6:55 - 7:55 St 6:55 - 7:55
Simota David Mgr. Út 14:20 - 15:20 Čt 14:20 - 15:20
Starove Darina Mgr. Po 14:20 - 15:10 Po 14:20 - 15:10
Sýkorová Vlasta Mgr. Po 14:20 - 15:10 Út 14:20 - 15:10
Trnková Vendula Mgr. St 6:55 - 7:55 Čt 6:55 - 7:55
Vaněčková Božena Mgr. Po 14:20 - 15:10 Po 14:20 - 15:10
Vaněk Miroslav Ing. Čt 14:25 - 15:25 St 14:25 - 15:25
Vaňourková Blanka Po 7:10 - 7:55 Po 7:10 - 7:55
Volková Lenka Ing. Čt 7:10 - 7:55 St 7:10 - 7:55
Vondráček Zdeněk PaedDr. Po 14:20 - 15:20 Po 14:20 - 15:20
Zíbar Martin Mgr. Pá 7:10 - 7:55 Pá 7:10 - 7:55

Kalendář akcí

duben   2018
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

  • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 377 520 253, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.