• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Konzultační hodiny učitelů


Konzultační hodiny učitelů ve školním roce 2016/17 - areál Karlovarská


Příjmení a jméno Titul Lichý týden Sudý týden
Bártíková Daniela Mgr. Pondělí 14:30 – 15:30 Pondělí 14:30 – 15:30
Beneš Vladimír Ing. Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Benešová Jana Ing. Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Bříza Jan Ing. Úterý 7:15 – 8:00 Úterý 7:15 – 8:00
Buchtová Gabriela Mgr. Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Dlabač Jiří Mgr. Čtvrtek 15:20 – 16:20 Čtvrtek 14:30-15:30
Dušková Jiřina Mgr. Čtvrtek 14:30 – 15:15 Čtvrtek 14:30 – 15:15
Fabianová Martina PaedDr. Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Felegy Blanka Mgr. Čtvrtek 7:15 – 8:00 Čtvrtek 7:15 – 8:00
Feřt Lukáš Mgr. Čtvrtek 7:15 – 8:00 Čtvrtek 7:15 – 8:00
Fikrle Josef Ing. Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Freiová Helena Mgr. Čtvrtek 7:15 – 7:45 Čtvrtek 7:15 – 7:45
Hýbnerová Anna Ing. Středa 7:15 – 8:00 Středa 7:15 – 8:00
Chmelík Josef Mgr. Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Chocholová Miroslava Mgr. Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Jekielek Rostislav Ing. Pondělí 7:10 -7:50 Pondělí 7:10 -7:50
Jindřichová Jana Ing. Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Kapic Ondřej Mgr. Středa 7:30 – 7:55 Středa 7:30 – 7:55
Königsmarková Soňa Mgr. Středa 7:15 – 8:00 Středa 7:15 – 8:00
Krausová Soňa Mgr. Pátek 7:10 – 7:50 Pátek 7:10 – 7:50
Kubíková Marcela Ing. Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Kvitová Danuše Ing. Čtvrtek 14:30 – 15:30 Čtvrtek 14:30 – 15:30
Lindová Pavlína Mgr. Středa 7:15 – 8:00 Středa 7:15 – 8:00
Marková Olga Mgr. Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Müller Miroslav Ing. Čtvrtek 7:30 – 8:00 Čtvrtek 7:30 – 8:00
Nesnídalová Marcela Mgr. Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Nováková Irena, ZŘ Ing. Dle domluvy. Dle domluvy.
Pančiková Dagmar PaedDr. Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Pecko Robert Mgr. Pondělí 14:30 – 15:00 Pondělí 14:30 – 15:00
Peleška Petr Mgr. Čtvrtek 14:30 – 15:00 Čtvrtek 14:30 -15:00
Pertlíček Jaroslav Ing. Pondělí 7:10 – 7:50 Pondělí 7:10- 7:50
Pinker Alfréd PaedDr. Čtvrtek 6:45 – 7:10 Čtvrtek 6:45 – 7:10
Plzák Jaroslav Ing. Středa 14:30 -15:15 Středa14:30 – 15:15
Prokopcová Ilona Mgr. Středa 7:30 – 8:00 Středa 7:30 – 8:00
Pytlíková Bohumila Mgr. Středa 7:15 – 7:45 Středa 14:30 – 15:00
Richtr Vladimír Ing. Úterý 7:10 – 8:00 Úterý 7:10 – 8:00
Roubal Roman Mgr. Středa 15:15 – 15:45 Středa 15:15 – 15:45
Říhová Romana Mgr. Pondělí 7:10 – 7:55 Pondělí 7:10 – 7:55
Siegr Jaroslav Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Smětáková Radmila Ing. Pátek 7:10 – 7:50 Pátek 7:10 – 7:50
Šlapák Stanislav Ing. Pondělí 15:15 – 16:00 Pondělí 15:15 – 16:00
Šleglová Helena Ing. Pondělí 14:25 – 15:15 Pondělí 15:15 – 16:00
Šneberger Jan Ing. Čtvrtek 14:30 – 15:15 Čtvrtek 14:30 – 15:15
Špetová Yvona Mgr. Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Šteklová Alena Mgr. Středa 14:30 – 15:15 Středa 14:30 – 15:15
Švancar Václav Ing. ----------------- Pátek 7:10 – 7:55
Šulc Jan, ZŘ Mgr. Dle domluvy. Dle domluvy.
Wagner Antonín Ing. Pondělí 15:15 – 16:00 Pondělí 15:15 – 16:00
Zach Pavel Ing. Pondělí 14:30 – 15:15 Pondělí 14:30 – 15:15
Žihlová Dita Ing. Úterý 14:30 – 15:15 Úterý 14:30 – 15:15
Žižková Hana Mgr. Čtvrtek 7:15 – 8:00 Čtvrtek 7:15 – 8:00

Konzultační hodiny učitelů ve školním roce 2016/17 - areál Křimice


Příjmení a jméno Titul Lichý týden Sudý týden
Bočková Jana Mgr. Po 14:30 - 15:15 Út 14:25 - 15:10
Forejtová Jaroslava Ing. Po 14:30 - 15:15 Po 14:30 - 15:15
Havlíčková Blanka Mgr. St 14:30 - 15:30 St 14:30 - 15:30
Hrdlička Jan Ing. St 7:00 - 7:55 St 7:00 - 7:55
Janczinský Stanislav Ing. Čt 7:10 - 7:55 Čt 7:10 - 7:55
Kašpar Jaroslav Ing. ------------------ Po 14:20 - 15:00
Kefurtová Michaela Mgr. Po 14:25 - 15:10 Po 14:25 - 15:10
Kovalská Romana Ing. Út 14:20 - 15:00 Út 14:20 - 15:00
Kroupová Valečková Věra Mgr. Po-Pá 7:00 - 7:55 Po-Pá 7:00 - 7:55
Marková Olga Mgr. Út 15:10 - 15:55 Út 15:10 - 15:55
Mathesiusová Jaroslava Ing. Čt 14:25 - 15:10 St 14:25 - 15:10
Mráček Antonín Ing. St 14:20 - 15:00 St 14:20 - 15:00
Pavelka Jiří Mgr. Pá 7:10 - 7:55 Út 14:20 - 15:10
Pavlíčková Hana Ing. Po 14:25 - 15:10 Po 14:25 - 15:10
Pelech Josef Ing. ---------------- Út 7:00 - 7:55
Rendlová Miloslava Mgr. St 7:10 - 7:55 St 7:10 - 7:55
Rykovský Jaromír Ing. Čt 7:10 - 7:55 Čt 7:10 - 7:55
Simota David Mgr. Po 7:10 - 7:55 Po 7:10 - 7:55
Starove Darina Mgr. St 14:30 - 15:15 Út 14:30 - 15:15
Sýkorová Vlasta Mgr. Út 14:30-15:15 Čt 14:30 - 15:15
Trnková Vendula Mgr. Po 14:30 - 15:15 Čt 7:20 - 7:55
Vaněčková Božena Mgr. Po 7:10 - 7:55 Po 7:10 - 7:55
Vaněk Miroslav Ing. Čt 14:25 - 15:10 Čt 14:25 - 15:10
Vaňourková Blanka Po 7:10 - 7:55 Po 7:10 - 7:55
Volková Lenka Ing. St 7:10 - 7:55 St 7:10 - 7:55
Vondráček Zdeněk PaedDr. St 14:30 - 15:00 St 14:30 - 15:00
Zíbar Martin Mgr. Pá 7:10 - 7:55 Pá 7:10 - 7:55

Kalendář akcí

květen   2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

  • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 377 520 253, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.