• Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

facebook

Office 365 pro žáky a učitele


Všichni žáci a zaměstnanci na naší škole mají možnost využití nejnovější verze kancelářského balíku Microsoft Office 365 Pro Plus na domácích počítačích ZDARMA. Balík Microsoft Office 365 zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook a dále prostor na cloudovém disku OneDrive o kapacitě 1TB! Tuto licenci mohou využít všichni zaměstnanci školy a žáci po dobu, kterou zde studují a to na maximálně pěti domácích počítačích. Po ukončení studia (nebo ukončení pracovního poměru v případě zaměstnanců) se jim licence automaticky deaktivuje a nainstalovaný produkt již nepůjde využít.

Instalace a zprovoznění Office 365 na domácím počítači:


1. V internetovém prohlížeči navštivte následující stránku:

https://portal.office.comNa této stránce se přihlašte svým školním účtem, uživatelské jméno tedy zadejte stejné, jako máte při přihlašování do počítače školní sítě, a za něj zadejte @dopskopl.cz, tedy žáci ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a heslo rovněž stejné, jako používáte ve školní síti při přihlášení k počítači.

2. Na stránce portálu Office 365 klikněte na Nainstalujte si Office
3. Stažený instalační balíček rovnou spusťte nebo uložte a poté spusťte z uloženého místa.


Počkejte, dokud se nedokončí instalace Office 365 na váš počítač. Po celou dobu instalace musíte zůstat připojeni k internetu. Instalace pokračuje na pozadí.4. Po dokončení instalace můžete Office 365 začít používat


Vaše přidělené licence v rámci školních Office 365 můžete spravovat na portálu v nastavení svého účtu v části Stav instalace, kde případně můžete již nepoužívanou licenci deaktivovat a uvolnit pro využití na jiném počítači v rámci vašich pěti dostupných licencí.

Aktuality

 • Nabídka ubytování pro žáky
  SPŠ dopravní, Plzeň nabízí od 04. 01. 2021 volnou kapacitu domova mládeže pro chlapce v celkovém počtu 18 lůžek na Karlovarské 99, Plzeň. Kapacita se uvolnila z důvodu stěhování hokejistů na jiný domov mládeže v Plzni.
  Cena za ubytování je 1.500,-Kč/měsíc (bez víkendů).
  Bližší informace:Mgr. Jan Mojžíš
  tel.: 603 436 808 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Úřední hodiny sekretariátů:
  Pondělí 08:00 – 12:00 hodin


  Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám
  Přihlašování na přípravné kurzy bylo ukončeno.

 • Den otevřených dveří
  Vzhledem k současné epidemiologické situaci Vám bohužel musíme oznámit, že dne 22. ledna 2021 rušíme den otevřených dveří v prostorách naší školy. Připravujeme ale pro Vás Den otevřených dveří on-line! S našimi učiteli odborných předmětů a zástupci ředitele se budete moci v tento den od 13:00 hodin do 17:00 hodin setkat přes aplikaci MS Teams. Připravujeme pro Vás i další informace o naší škole, oborech vzdělání a jejich zaměření, které budou zveřejněny na našich stránkách v rámci dne otevřených dveří. Děkujeme za pochopení a doufáme, že materiály, které na našich stránkách naleznete, alespoň částečně nahradí osobní setkání.

Kalendář akcí

leden   2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Spolupracující firmy


STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ PLZEŇ, KARLOVARSKÁ 99

 • Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99, Plzeň 323 00, Tel.: 371 657 111, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  |  Prohlášení o přístupnosti
2016 © Střední průmyslová škola dopravní Webdesign by AGIONET s.r.o.